oszuści na deere 3320

Opis forum


#16 2014-01-11 12:11:22

waldiuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: oszukani na deere 3320 na otomoto

Należy zawsze spotkać się ze sprzedającym podpisać wstępną umowe kupna i zapłacić zaliczkę tak jak jest to w komisach czy firmach zajmujących się importem z za granicy, raz dałem się nabrać na przelew natomiast teraz zciągnołem jcb z angli robiąc w ten sposób wszystko ok znalazłem pana który mieszka w uk i sprowadza sprzęt do polski ,wiadomo że oszust niebędzie chciał się umówić na spotkanie

Offline

 

#17 2014-01-20 16:36:57

GIBONEK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: oszukani na deere 3320 na otomoto

Witam  chciałbym ostrzec przed nastepnym wyjebkiem który sprzedaje audi q7  za niewielkie pieniadze , polski lekarz pracujacy w szwecji niejaki piotr ławiński a firma przewozowa to ,,door to door,, . Czytałem to forum i nie dałem sie wyrolować , ta sama procedura sprzedazy co wyżej opisywana a gdy poprosiłem o nr vin auta to zamilkł , takze ostrzegam innych nie dajcie się naciagnac na super okazje

Offline

 

#18 2014-05-12 00:15:07

Kaila

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: oszukani na deere 3320 na otomoto

waldiuk napisał:

Panowie takie sprawy załatwia się następująco wynajmujecie osobę która zajmuje się takimi rzeczami czyli jest lub był w temacie on sprawdza sprawę czyli ip komputera itd wie gdzie popytać i już tym bardziej że gościu używa kont w uk jest prościej  ale to za dużo pisania sam wpłaciłem kase na auto i poszła póżniej wynajolem detektywa strata kasy aż znalazłem gościa który mi pomógł sprawę załatwić 12tys odzyskałem 10tyś nielicze kasy zapłaconej detektywowi to tyle pomyślcie ja wskazałem wam którędy podążać

Witam, chętnie skorzystam z usług takiego detektywa, prośba tylko o namiary do kogoś takiego...z góry dzięki.

Offline

 

#19 2015-06-07 22:58:07

Tomxd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: oszukani na deere 3320 na otomoto

Kaila napisał:

waldiuk napisał:

Panowie takie sprawy załatwia się następująco wynajmujecie osobę która zajmuje się takimi rzeczami czyli jest lub był w temacie on sprawdza sprawę czyli ip komputera itd wie gdzie popytać i już tym bardziej że gościu używa kont w uk jest prościej  ale to za dużo pisania sam wpłaciłem kase na auto i poszła póżniej wynajolem detektywa strata kasy aż znalazłem gościa który mi pomógł sprawę załatwić 12tys odzyskałem 10tyś nielicze kasy zapłaconej detektywowi to tyle pomyślcie ja wskazałem wam którędy podążać

Witam, chętnie skorzystam z usług takiego detektywa, prośba tylko o namiary do kogoś takiego...z góry dzięki.

Witam wszystkich ja również dałem sie nabić w butelke jak małe dziecko na dość sporą sume  czy ktoś ma może jakieś namiary na tego  dedektywa czy Hackera  czy udało sie komuś rozwiązać swoja sprawe odzyskać swoje pieniądze   ?  Z góry dzieki za Podpowiedz   proszę pisać na adres email    deeenserr@gmail.com lub przez forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaots.pun.pl www.ko.pun.pl www.6cklasa.pun.pl www.anonimowe.pun.pl www.headshoot.pun.pl